AVALEHT
KOHALIK OMAVALITSUS
KOV VALIMISED 2017
RIIGIKOGU VALIMISED 2015
TURISM
KONTAKT
ABJA VALD
KUIDAS HOIAME ERAELULIST TEAVET
HARIDUS
KULTUUR
NOORTEKESKUS
PÄEVAKESKUS
ÕPILASKODU HOSTEL
TERVISHOID JA SOTSIAALHOOLEKANNE
MAJANDUS
JÄÄTMEKÄITLUS
SPORT
TRANSPORT
AIP, WIFI
KOHALIK AJALEHT
ETTEVÕTLUS
SÕPRUSVALD
PILDIGALERII
TEABENÕUE
HAJAASUSTUSE PROGRAMM
ÜLDPLANEERING
DETAILPLANEERING
ELEKTRILIITUMISTASU TOETUS
HEAKORRAKONKURSID VALLAS
PROJEKTID
HANKED
KORRAKAITSE

Coop Eesti võiduauto tuli Abja-Paluojale!

Coop Eesti alustas kõigi aegade suurima autoloosiga, mille käigus on võimalik võita kokku seitse sõiduautot Volkswagen Golf päriseks. Praeguseks on välja loositud 3 autot.

Esimese auto võitis Kai Vakmann Tartust, teise auto võitis Liia Tartov Raplast.

 

Kolmanda auto võitja on Tõnu Sõmer Abja-Paluojalt. Vaata pilte auto üleandmisest.


Coop Eesti turundusdirektori Andres Lemberi sõnul piisab autoloosis osalemiseks sellest, kui klient teeb Konsumites, Maksimarketites, AjaO ning teistes Coopi kauplustes ühe kuu jooksul igapäevaseid oste Säästukaardiga kokku vähemalt 50 euro eest. „Oluline on igal ostul registreerida Säästukaart, kuna see on võti loosis osalemiseks,“ rõhutas Lember. „Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on inimesel kaks korda suurem võiduvõimalus, 150 euro korral kolm korda suurem võimalus jne,“ lisas Lember. Igal kuul toimub uus loosimine ja ostusumma alusel virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale.
Säästukaardi kliendi jaoks on loosis osalemine automaatne – Säästukaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid klient kuu jooksul on endale saanud. Füüsilisel kujul pileteid kliendile ei väljastada.
Lemberi sõnul ei ole tegemist mingi reklaamitriki või auto paarikuulise rendiõigusega, vaid autod antakse kliendile päriseks. „Igal kuul kingime ühele oma kliendile lumivalge sõiduauto Volkswagen Golf,“ ütles Coopi turundusdirektor. Kõigile Trendline klassi autodele on Lemberi sõnul lisatud Business pakett ja talvepakett. Autodel on esimesed ja tagumised parkimisandurid, pardakompuuter, puutetundliku ekraaniga raadio, Bluetooth telefoniühendus, püsikiirushoidja, 15-tollised valuveljed jpm.

Autoloosimised toimuvad iga kuu alguses ning loosis osalevad kõik eelmisel kuul vähemalt 50-euro ulatuses Säästukaardiga oste sooritanud kliendid.